Баранина оптом і чому її вигідно купувати?

Для початку трішки повернемося в історію. Барани - це одні з найперших тварин, які були одомашнені людиною. Баранину вживали древні римляни, азіати і жителі гірських народів. До сьогоднішнього дня м'ясо барана служить основною їжею для кочових народів. Ну і зрозуміло, ми самі частенько любимо побалувати себе смачними стравами з баранини. Тому баранина оптом та її покупка - це досить актуальне в наш час явище.

Різновиди

В основному, виділяють 3 різновиди - баранина, м'ясо молодих баранчиків і м'ясо молочних ягнят. Молочні ягнята знаходиться у віковій групі 8 тижнів. Їм властиво дуже м'яке та ніжне м'ясо рожевого кольору, з легко відділяючим білим жиром. М'ясо молодих баранчиків - від 4 місяців до 1 року. Чудова якість, проте трохи поступається м'ясу молочних ягнят. М'ясо баранини від 1 року смачне, але за рахунок щільної консистенції не наскільки ніжне. Має блідо-червоний відтінок м'яса і жир жовтого кольору (на відміну від білого, не може використовуватися в кулінарії).

Склад і корисні властивості

У середньому, до складу 100 грам баранини входить 59 г води, 16 г білків, 23 г жирів, 0 г вуглеводів, 0,9 г золи, а також такі вітаміни B1, B2, B3, B4, B5, B6, B9, B12 , D, E, K і такі макроелементи як калій, кальцій, магній, натрій, фосфор і мікроелементи як залізо, марганець, мідь, цинк, селен. У 100 грамах баранини міститься 135 ккал.

Говорячи про корисні властивості, можна привести до порівняння свинину чи яловичину. У їх складі в 2-3 рази більше жиру, ніж в баранині. М'ясо баранини практично не містить холестерину, проте має у своєму складі лецитин, який сприяє нормалізації обміну холестерину в організмі людини і покращує роботу підшлункової залози. Бараняче м'ясо - оптимальний засіб при хворобах судин і серця. А людям, які страждають гастритом зі зниженою кислотністю, буде корисно вживати бульйони з баранини. 

Баранина оптом - де купити?

Баранина оптом в широкому асортименті є в наявності у компанії "Меріно-Україна". Наше фермерське господарство знаходиться в екологічно чистому районі. З 2009 року ми вирощуємо і реалізуємо м'ясо тварин без ГМО та хімічних добавок. Тому ми можемо гарантувати всім оптовим покупцям високу якість баранини та інших субпродуктів, які ми пропонуємо. Це м'ясо однорічних баранчиків і ярочок, м'ясо вівці та барана породи «Німецький Меріноланд». Для оформлення замовлення вам достатньо всього лише подзвонити нам, уточнити подробиці, обговорити умови і незабаром отримати своє замовлення. Звертайтеся до нас!