Все про баранину

Щодня українські господині думають над тим, чим смачненьким поласувати свою сім`ю. У нас достатньо поширені страви зі свинини та курятини, і чомусь зазвичай позбавляють уваги баранину.

В Україні поширений такий вид овець, як «Німецький Меріноланд». Це єдина порода на території нашої країни, яка дає м`ясо чудової якості преміум класу. Воно соковите, має ніжний смак, швидке у приготуванні та без специфічного запаху. М`ясо цього виду високо цінують ресторатори.

Вівці можливо розводити позасезонно, що забезпечує для споживачів можливість купити баранину оптом у будь-яку пору року. Вони високо плодовиті, а також ідеально підходять для вирощування на пасовиськах або загонах.
Племені вівці не мають складок на шкірі, білого кольору та зазвичай середнього або великого розміру. Стійкі тварини з високоякісною шерстю меріноса. У них клиноподібна форма голови, злегка висячі, довгі вуха, а також широкі та глибокі груди. Вівці мають добре розвинені боки, заокруглену форму ребр і правильні, повні ноги.

Великій вихід тушки складає 53%. Чотиримісячне ягня має живу вагу 45 кг, відповідно туша - 25 кг. Дорослі барани досягають ваги 125-160 кг, вівці близько 75-90 кг. Важливо те, що ці тварини до їжі не вибагливі. Їх випасають та вигодовують як і інші породи овець. Вони стійкі як до холоду, так і до спеки. Узимку тварин можна тримати в неутеплених приміщеннях.

Ціна баранини в Україні, зважаючи на вид та умови розведення, різниться.
«Німецький Меріноланд» вирощують в Західній Україні у мальовничих місцях Кам'янець-Подільського району. З цього можна зробити висновки, що м'ясо цих овець - екологічно чисте.
Не зважаючи на те, що овець вирощують так далеко від столиці, у вас завжди є можливість купити баранину у Києві. Фермерське господарство «Меріно-Україна» забезпечує постачання м'яса у різні регіони. Продаж баранів будь-якої ваги.

Господарство пропонує гнучкі ціни та знижки для постійних клієнтів. Для вас пропонують продаж баранини живою вагою, а також консультації щодо технології їх вирощування.

Екологічно чистих Вам покупок!