Вівці м’ясної породи «Німецький Меріноланд»

У наш час поширена мода на здорове харчування. Усі шукають продукти без ГМО, але щоб було смачно. Багатьом вже приїлася курятина, тому пропонуємо звернути вашу увагу на баранину.
Вівці м`ясної породи «Німецький Меріноланд» - єдина порода в Україні, яка дає м`ясо високої якості преміум класу. Цей вид підходить для інтенсивного виробництва у посушливих районах. Вівці стійкі та адаптуються до будь-яких кліматичних умов.

Вони ростуть швидко з хорошим виходом м`яса. Цей факт доводить те, що чотиримісячне ягня має вагу близько 45 кг, де туша - 25 кг. Великий вихід туші складає 53%. Дорослі барани важать 125–160 кг, а вівці – 75–90 кг.
Під час сезонного циклу, розмноження відбувається тричі за 2 роки. Також можливе позасезонне розмноження, що збільшує відсотки на продаж баранини в Україні.
Перша злучка можлива вже у 12–18 місяців. Вівці цього виду ідеально підходять для злучання з баранами м`ясних порід, що вирощують на забій.

Породисті вівці в Україні поширені не так давно, але вже набирають свою популярність. Особливість їх в тому, що м`ясо має ніжний витончений смак, швидке у приготуванні та немає специфічного запаху. Саме цей вид високо оцінюють ресторатори.

Як по зовнішньому вигляду зрозуміти, що це порода «Німецький Меріноланд»?
• Зазвичай білого кольору;
• Середнього або великого розміру;
• Клиноподібна форма голови;
• Довгі злегка висячі вуха;
• Широкі та глибокі груди;
• Добре розвинені боки, заокруглені ребра;
• Правильні та повні ноги;
• Не мають складок на шкірі.

Якщо ви вирішили взятися за розведення породистих баранів виду «Німецький Меріноланд», то фермерське господарство «Меріно-Україна», надасть консультації щодо вирощування тварин. Купити вівцю (Україна) тепер можна не лише за кордоном, адже з 2009 року цю особливу породу розводять у Західній Україні у екологічно чистих місцях Кам`янець-Подільського району.
Господарство пропонує доступні ціни на товар, постачання в інші регіони та знижки постійним клієнтам.

Піклуйтеся про своє здоров`я та вживайте тільки якісні продукти!